İnsan Kaynakları

Çalışanlarımızın kabiliyetleri üzerinde duran, beraber gelişen, geliştiren, samimi bir işveren firması olma vizyonuyla ilerlediğimiz kariyer adımlarında, Eze Triko’yu daha ileriye götürecek insan kaynağının planlamasını dikkatle yapmaktayız.

Eze Triko’da, her bir personelin devamlı gelişme içinde olmaları için, onlarla birlikte çalışıyoruz, bilgilerimizi pekiştiriyoruz.

İletişim

İş başvurusu için tıklayın ve iletişim bilgilerimize göz atın.

İşe Alım

Tekstil sektörünü seven, benimseyen, bu sektörde kariyer hedefleyen, kabiliyetli, sonuç odaklı, gelişime açık çalışanlara kariyer fırsatları sunuyoruz.

Çalışan ihtiyacımızı, iletişim sayfamızdan yapılan başvurularla ve referanslar aracılığıyla gelen adaylarla karşılıyoruz. İşe alım için yapılan görüşmelerimiz başarılı geçen adaylarlara, çalışmak istedikleri departmana uygun olarak iş teklifi yapıyoruz.

Yetiştirme programlarımız ile yeni mezun olan adaylara da kariyer fırsatı tanıyoruz.

İş Gelişimi

Çalışanlar için gelişim programları ile iş gelişimini destekliyor, motivasyon ve iş tatminini artırmayı hedefliyoruz. Çalışanlarımızın kariyer hedefleri için, gelişimlerini eğitim programları ile destekliyoruz.

Yeni çalışmaya başlayan personellerimizin de, işe uyumlarını hızlandırmak, kariyer basamaklarında hızla ilerlemelerini sağlamak için gelişim programları uyguluyoruz.

Yetiştirme programlarımız ile iş hayatına yeni atılan yeni mezun adaylara da mesleki formasyon kazandırıyoruz.

Performans

Çalışanlarımızın performanslarını ölçüyor ve sürekli artırmayı hedefliyoruz.

Performans değerlendirme sistemimizde, her yıl her bir çalışanımız için ayrı ayrı somut, ölçülebilir ve objektif hedefler belirliyor; bu hedefler devamlı olarak takip ediyor ve hedeflerinde başarılı olan çalışanlarımızı ödüllendiriyoruz.

Moral – Motivasyon

Personellerimizin moral – motivasyonu için gerekli olan etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Eze Triko’ya olan bağlılık ve verimli çalışmak için gerekli olduğunu düşündüğümüz moral ve motivasyon için çalışanlarımızın ilgi duydukları aktiviteleri destekliyoruz.

Personellerimizin arasında iletişim ve kaynaşmayı sağlamak için, aktif olarak katılabilecekleri sosyal etkinlikler ve spor etkinlikleri planlıyoruz. Bunların başında; futbol, gezi, piknik vb. etkinlikler gelir.