Hakkımızda

Hakkımızda

Küçük bir sermaye ile 2003’te İstanbul Güngören’de kurulan Eze Triko, bu güne dek yüksek makine teknolojisi, tecrübeli çalışanlar ve daha fazla müşteri memnuniyeti hedefiyle, üretimden ihracata kadar ülkemizin en önemli firmalarından birisi olma yolunda ilerlemektedir. Eze Triko, 15 senelik tecrübesiyle üretim kapasitesini ve saygınlığını her geçen yıl arttırmaktadır.

Eze Triko, yılda 1 milyon üretim kapasitesi ve İstanbul Güngören’de yer alan 2000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisiyle müşterilerine her koşulda ve üretimin her aşamasında dialog halindedir.

Söz verdiği ürün hedefini, söz verdiği günde hazırlama konusunda sektörün en iyilerinden birisi olan Eze Triko, geniş çalışma alanı ve çalışan sayısı ile üretilecek ürünlerin kapasitesini de anında arttırılabilmekte, üretim sürecini başından sonuna kadar disiplinli bir şekilde planlamaktadır.

Türkiye başta olmak üzere, yurtdışı ülkelerinde bulunan birçok ünlü markaya da triko üreten Eze Triko, ilk gün nasılsa bugün de iş ortaklarına hep daha iyisini vermek için çalışıyor ve dünyayla yarışmaya devam ediyor.

Misyon

Eze Triko olarak belirlediğimiz en önemli misyonumuz, -şüphesiz- kaliteden ödün vermeden, maksimum müşteri memnuniyeti  sağlayacak ürünler ortaya koymaktır.

Mevcut düzeyde, kendi bünyemizde barındırdığımız yenilikçi personel, tasarım ve üretimle, en kaliteli ürünleri mümkün olan en uygun fiyatlarla sağlama çabası içerisindeyiz.

Bütün bunları yaparken de, disiplin, etik ve yüksek ahlak anlayışından vazgeçmemek, temel misyonlarımızdan birisidir.

Vizyon

Tekstil ve sanayi sektörlerinde Türkiye’nin en önemli firmaları arasında anılmak ve ülkemiz için etkin bir rol oynamak en temel vizyonumuzdur.

    Bunların yanında;

  • Çalışanlar arasında ayrımcılık yapılmaması,
  • Çevreye duyarlılık ve
  • Gelişime odaklanma konularında farkındalık yaratmak ta diğer vizyonlarımız arasındadır.

Güçlü Özelliklerimiz

Hızlı Üretim
Üretim Süreci Planlaması
Anlık Kapasite Arttırımı
Süreç Boyunca Müşteri İletişimi
Tasarım

Küçük Bir Yıllık Özet…

20

İŞ ORTAĞI

20

REFERANS

8000

ÇAY VE KAHVE

Son 7 Yıl Anatomisi

Son dört yıla bakıldığında ihracat ve üretim grafiğimizi devamlı arttırdığımızı gözlemlemektesiniz.